Seznamte se s instruktory cyklistiky

Cyklistický oddíl se letos rozrostl nejen o nové členy, ale také o instruktory, se kterými se můžete vidět na pondělních i středečních kroužcích a dalších cyklo akcích.

Soňa Tobišková

Je zakladatelkou cyklo oddílu ve Statenicích. Založila ho právě proto, aby se děti i dospělí mohli naučit novým dovednostem. Soňa se zaměřuje hlavně na výuku začátečníků a na bezpečnost v silničním provozu. Je držitelkou trenérské licence silniční cyklistiky III. třídy.

Soňa s partou šikovných bajkerů!

Miloslav „Míla“ Dusil

Mílovi je 35 let a terénní cyklistice se věnuje zhruba 11 let. Nejvíc ho baví freeride a těžké kořenové technické traily s velkým počtem skalních přírodních prvků jako jsou dropy. Je spíše požitkář než závodník😃. Má rád výzvy všeho druhu a rád se věnuje dětem. Je držitel licence ITC-D a tím rozhodně nekončí. Letos bude absolvovat navazující kurz vyšší úrovně. Tak mu držme palce 🙂

Tereza „Terka“ Robejšková

Terénní cyklistice se věnuje 10 let. Baví jí skoky, technické hrabankové traily a má ráda nové výzvy. Svůj volný čas tráví hlavně na kole a ráda přidá ruku k dílu při stavění a úpravě trailů. Předtím působila jako instruktorka v Černochově bajkové škole na Tanvaldsku. Kromě výuky dětí se zaměřuje i na individuální výuku dospělých. Je držitelkou licence ITC-D, kterou si bude také rozšiřovat o vyšší úroveň.

Alena „Ája“ Tischlerová

Je původem z Krušných hor. Bývá každou svou volnou chvíli v přírodě. Ráda zkouší různé, adrenalinové sporty. V létě nejčastěji jezdí za přírodou na kole. Nebojí se to nechat rozjet na sjezdových tratích a také si ráda dá freeride v lese. Radost z jízdy na kole předává i dětem a začátečníkům, jako instruktor s licencí ITC-D.

Ája ráda předává radost z jízdy.

Tohle jsou naši 4 hlavní instruktoři. Na prázdninových kempech a dalších akcích se můžete vidět i s jinými. Rádi přibereme další instruktory do týmu!

Nezapomeňte nás sledovat na našem instagramu!

Napsat komentář