Cyklo oddíl přivítá nové bajkery

Pojďte se přidat k nám!

Už od 20. 3. 2023 začínají cyklo kroužky zaměřené pro děti od 6 – 15 let, na kterých se hravou formou naučí správné ovládání kola. Čeká je výuka výchozí pozice, bezpečného brždění i řazení, práce s těžištěm, jízda v terénu i správné zatáčení. Prostor budou mít i pokročilí jezdci, se kterými vypilujeme techniku, naučíme a zaměříme se na rozvoj manévrů (nadhození předního a zadního kola, bunny hop, skok i drop) a další dle schopností dětí. Máme ještě stále volná místa!

Rozšířili jsme tým o nové instruktory, abychom se mohli plně věnovat všem a přizpůsobili výuku schopnostem jezdců.

Nově bude výuka probíhat v pondělí i středy od 16:30 – 18:00 u TJ Sokol Statenice.

1. pololetí začíná 20. 3. a končí 27. 9. 2023 (s prázdninovou pauzou od 29. 6. – 3. 9.). Cena za pololetí je 2500 Kč + členský roční poplatek 300 Kč.

PŘIHLÁŠKA ZDE

Těšíme se, bajkování zdar!