Dokončujeme beach volejbalové hřiště

Určitě jste si všimli neobvyklého stavebního ruchu u fotbalového hřiště ve Statenicích. Právě tam vzniká nové beach volejbalové hřiště. Na připravený podklad z drceného kamene právě přistál krásný bílý křemičitý písek, který je určený speciálně pro tento sport. Teď již jen natáhnout sítě, upravit okolí a na konci června bude hřiště připraveno na nápor nedočkavých fanoušků tohoto populárního sportu. Kromě volejbalu zde bude možné provozovat i fotbal nebo beachový tenis.

O hřiště se bude starat TJ Sokol Statenice a je k dispozici široké veřejnosti. Bude ho využívat i stávající dětská fotbalová a cyklo přípravka pro zpestření tréninků.

Pokud se nám podaří sehnat kvalitního trenéra, plánujeme také založit dětský oddíl.

Jestli má někdo z vás chuť se podílet na jeho rozvoji a smysluplném využití, jste vítaní. Ozvěte se nám.

Projekt je z větší části financován z dotace od Národní sportovní agentury, zbytek částky je hrazen obcí Statenice.

Těšíme se, že se beach hřiště stane oblíbeným místem pro aktivní trávení volného času.

Za TJ Sokol Statenice Honza Petera