Velikonoční nadílka

Vzhledem k současné koronavirové situaci nemohly děti vyrazit na tradiční pomlázku. Proto jsem se v Sokole rozhodli překvapit je a za podpory obce jsme dětem ve věku 3-13 let rozvezli balíčky s velikonoční nadílkou.

Spolu s předchozími akcemi zaměřené na naše seniory 65+ jsme rozvezli celkem 660 kusů balíčků v celkové tržní hodnotě 75 900,- Kč. Díky sponzorským darům a možnosti nakoupit některé zboží za výhodné ceny, jsme ušetřili nemalé finance a celkové náklady na tyto akce byly 35 400,- Kč.

Členové TJ Sokol Statenice touto cestou z celého srdce moc děkují za pomoc všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na přípravě a rozvozu balíčků. Dále děkujeme Petru Procházkovi, který nám umožnil nákup cukrovinek za velmi příznivé ceny a též za sponzorský dar ve výši 3000,- Kč. Také velice děkujeme firmě Čeroz za dodávku 500kg ovoce za takřka likvidační ceny. Děkujeme též obci Statenice za dar ve výši 5000,- Kč. A v neposlední řadě moc děkujeme i za sponzorské dary jednotlivcům z řad členů Sokola i občanům obce Statenice (manželům Radomíře a Tomáši Vaňkovým a dalším).

Moc si vážíme pomoci každého z vás, kteří jste nám pomohli tyto akce uskutečnit.

Děkujeme TJ Sokol Statenice