Kroužek GO

Vážení přátelé,

pro statenické děti jsme připravili kroužek GO.

Hra GO rozvíjí intelekt, soustředění, logické myšlení, sebeovládání, ale je to hlavně i zábava pro malé i velké hráče.

Vzhledem k současné situaci jsme odsunuli zahájení kroužku, kde by se děti scházely u nás ve Statenicích, a nabízíme on-line variantu.

Úvodní lekce proběhne dne 21. 4. 2020.

Jelikož se nám těžko odhaduje, jak máte v této nelehké době nastaven domácí program, poprosili bychom vás o vyplnění dotazníku s určením času zahájení lekce. Na výběr jsme dali 3 časy. Pokud vám nebude vyhovovat ani jeden, poprosíme o napsání času do pole komentáře, které se nachází pod rozvrhem.

Lekce povede mistryně ČR žen 2018 a členka českého výboru GO Adriana Tomšů pod záštitou České asociace GO a Sokolu Statenice.

Případné dotazy směřujte na tomsu.ada@gmail.com

Přejeme vám všem krásné Velikonoce a těšíme se na zahájení lekce GO už dne 21.4.2020!

Dotazník s určením času zahájení lekce: https://doodle.com/poll/rupw2699xzwhswhr

Zde najdete krátké upoutávky pro úvodní představu jak hra GO probíhá.

GO - leták