Běžkařský výlet 7.3.2020 – pozvánka

Pokud nám vydrží sníh, rádi bychom ještě tuto sezónu zorganizovali v sobotu 7.3.2020 jednodenní výlet na běžkách do Krušných nebo Jizerských hor podle stavu sněhu.

Předběžný program:

• pro zájemce v pátek večer ukázka správného mazání běžek (ve Statenicích)
  • v sobotu odjezd cca v 7:30 z konečné 356
  • následuje společný výlet na běžkách zakončený rozborem zážitků v restauraci v místě (v případě Jizerských hor např. Šámalova chata)
  • odjezd do Statenic v odpoledních hodinách

Doprava:

V případě, že se přihlásí více zájemců, pokusíme se zajistit společnou dopravu autobusem. V opačném případě se dopravíme vlastními auty.

Výbava:

Kdo nemá běžky, je možné je zapůjčit např. na Suchdole ve sportu Adam, v půjčovně SKIkolej G, anebo přímo na horách (např. na stadionu v Bedřichově po předchozí domluvě).

Pro koho je výlet určen:

• pro členy i nečleny Sokola
  • pro děti, dospělé i kmety
  • pro všechny výkonností kategorie

Kde se můžete přihlásit:

Emailem na bezky(zavináč)sokolstatenice.cz nebo osobně na telefonním čísle uvedeném níže.

V přihlášce prosím uveďte:

• jména a věk účastníků
  • zkušenosti s během na lyžích (úplný začátečník / příležitostný běžec / pokročilý apod.)
  • zda chcete zajistit zapůjčení běžek (provedeme pak hromadnou rezervaci v půjčovně)
  • zájem o páteční ukázku mazání
  • zájem o úvodní trénink v sobotu

Podrobnosti budou následovat v týdnu před odjezdem, až si upřesníme počty účastníků a rozhodneme se podle počasí pro konkrétní lokalitu.

Těšíme se na shledanou

Za organizační výbor